satılık güvenlikli inşaat iskelesi
Güvenlikli İskele

H Tipi Güvenlikli İskele Sistemleri

Güvenlikli iskele sisteminin ana elemanları pano çerçeve, ayar mili, yatay ve çapraz bağlantı, yürüme platformu, iskele içi merdiven, topukluk, korkuluk ve duvar bağlantı elemanıdır. Sistemin genel prensibi her katta 50cm. ve 100cm. de yatay bağlantı olması, her katta çift sıra yürüme platformu olması ve katlar arasında geçişin merdivenli platformlarla sağlanmasıdır.

Zemini teraziye almak için alt ayar milleri kullanılır. Bağlantı elemanları (dayama aparatı) ile iskele binaya sabitlenir. Sistem projenize göre Ekol İskele Kalıp Sistemleri tarafından tasarlanır ve projelerinize uygun olarak kurum ve söküm uygulaması yapılır. İskele panoları standart olarak 48X3mm. yatay bağlantılar 34X2.5mm. ve çapraz bağlantılar ise 38X2.5mm. mekanik testlere tabi tutulmuş, standart borulardan üretilir. Üretimlerimizde otomatik gazaltı kaynak makineleri kullanılır.

Güvenlikli iskele sistemimizde diz ve bel hizasına gelecek şekilde iki adet arka korkuluk mevcuttur. İskele katlarından alet ve malzemelerin düşmemesi için platform dış kısmında 15cm. yüksekliğinde topukluk mevcuttur. İskelelerde emniyetli şekilde iniş ve çıkışı sağlamak için açılır çelik platform merdiven kullanılmaktadır.

İnşaat iskelesi, alüminyum ve çelik kalas, platform merdiven, alüminyum kalıp ve güvenlik bariyeri konusunda sormak istedikleriniz için ücretsiz danışmanlık hattımız..

0541 337 57 50